خبرها

آرشیو مطالب

مسابقه فرفره بازی در فروشگاه تارا به مناسب یلدا

۱۳۹۶/۰۹/۲۹      ۲۷۶ بازدید

چهارشنبه و پنجشنبه فروشگاه زنجیره ای تارا میزبان همراهان عزیزی است که برای زنده نگه داشتن سنت های ایرانی همراه با دوستان خود به مسابقه فرفره بازی تارا می پیوندند، در این مسابقه به رسم دیرین ایرانیان که پای کرسی به فرفره بازی می پرداختند اینک در فروشگاه تارا و پای سفره یلدا به این بازی پرداخته میشود و در نهایت شرکت کنندگان به رسم یادبود انار شیرین یلدایی هدیه خواهند گرفت. تا بچه ها به بازی می پردازند بزرگ تر ها میتوانند پای سفره حافظی باز کنند و تقدیر را به دست حضرت حافظ بسپارند. یلداست بگذاریم هر چه تاریکی هست هرچه سرما و خستگی هست تا سحر از وجودمان رخت بربندد امشب بیداری را پاس داریم تا فردایی روشن راهی دراز باقیست
یلدا مبارک!

جشنواره تخفیف پاییزه فروشگاه تارا شروع شد

۱۳۹۶/۰۹/۱۴      ۴۳۷ بازدید

همراهان عزیز فروشگاه زنجیره ای تارا و تارامارکت به اطلاع می رساند جشنواره بزرگ تخفیف پاییزه از تاریخ 14 آذر ماه شروع خواهد شد، در طی این جشنواره که تا تاریخ 20 آذرماه ادامه خواهد داشت کلیه کالاها در تمامی شعب فروشگاه زنجیره ای تارا و تارامارکت با تخفیف ٢٠ درصدی ارائه خواهند شد بدین سبب در حدود ١۵٠٠٠ کالای مصرفی خانوار از جمله مواد غذایی، پروتئینی، آجیل، بهداشتی، شوینده، آرایشی، نوشت افزار، لوازم خانگی و لوازم تزیینی و دکوری  و... شامل این طرح می باشند .
لازم به ذکر است در مدت برگزاری جشنواره تمامی شعب از ساعت ٧ صبح تا ١١ شب در تمامی روز های هفته باز می باشند

بازدید بچه های پیش دبستانی گل های اطلسی از فروشگاه تارا

۱۳۹۶/۰۸/۲۴      ۶۹۸ بازدید

امروز چهارشنبه 24 آبان ماه فروشگاه زنجیره ای تارا شعبه داماهی بندرعباس میزبان بچه های و نوگل های پیش دبستانی اطلسی بود. این دانش آموزان عزیز امروز با مفاهیم ویژگی ها و فاکتورهای اساسی انتخاب کالا، خرید کالا و در نهایت پرداخت وجه کاملا آشنا شده و به صورت عملی در این شعبه آموزش دیدند. برای دانش آموزان عزیز در هر جای دنیا آرزوی موفقیت و شادکامی در زندگی داریم

 

نقاشی های برتر دومین مسابقه بزرگ نقاشی فروشگاه تارا توسط داوران مسابقه انتخاب شدند

۱۳۹۶/۰۸/۲۱      ۹۱۵ بازدید

همراهان عزیز فروشگاه زنجیره ای تارا
به اطلاع می رساند اسامی برندگان دومین مسابقه بزرگ نقاشی در دو بخش انتخاب توسط عموم  و انتخاب توسط داوران به شرح زیر حضورتان معرفی می گردند:

اسامی برگزیدگان بخش عموم ( از طریق وب سایت )
✅ رضوان یوسفی
✅ مهیار رحیمی
✅ علیرضا هزاره

این عزیزان بر اساس قوانین و شرح مسابقه یک سفر تفریحی به لگولند دبی به همراه دو نفر همراه و اقامت 3 روزه به عنوان هدیه دریافت خواهند کرد .


اسامی برگزیدگان بخش داوری جشنواره
✅ هانا خوارزمی
✅ ثمین عالی زاده
✅ سینا پژوهش فر
✅ باران حسینی
✅ سنا مجرد تاکستانی
✅ بردیا خلیلی
✅ آتریسا سپاهی
✅ ثنا آسن
✅ مهتاب معصومیان
✅ کیان سلامتی هرمزی
✅ فرناز مرادی
✅ نور عریفی
✅ سام وثوقی شهواری
✅ آرتین عبدالهی
✅ فاطمه بیتا بهزادی

نقاشی این افراد توسط اساتید این حوزه جناب آقای عیسی جنگانی و یوسف بهرامی و با معیار های زیر انتخاب شدند
✅ استعداد
✅ قدرت خطوط
✅ خلاقیت
✅ تخیل در نقاشی
✅ تطبیق با سن
✅ انتخاب رنگ

و از بین نقاشی های ارسالی به دلیل جذاب بودن نقاشی ها به جای انتخاب 10 نقاشی تصمیم بر آن شد تا  15 نقاشی انتخاب و جزو برندگان مسابقه اعلام شوند و این عزیزان به عنوان جایزه مسابقه، 3 ماه آموزش رایگان در یکی از بهترین آموزشگاهها را دریافت خواهند کرد.