خواندنی‌ها

آرشیو مطالب

آکوا ژل کرم اوریاژ

۱۳۹۶/۰۸/۹      ۱۲۹۲ بازدید

  • اين محصول، کرم مرطوب کننده صورت مى باشد و به سرعت پوست را شاداب کرده و برای مدت طولانی پوست را آبرسانی می کند.

  •  به دلیل وجود ترکیبات ضدآلودگی که از پوست در برابر عوامل آسیب رسان محیطی محافظت می کنند، شادابی و درخشش پوست حفظ می شود.

  •  تکنولوژی انحصاری H2O ضمن حفظ تعادل طبیعی پوست، رطوبت ایده آلی را برای سلولها فراهم می کند.

  •  با ایجاد یک لایه ی محافظ از پوست در برابر آلودگی ها و عوامل آسیب رسان محیطی محافظت می کند و درخشندگی و شادابی پوست حفظ خواهد شد.

  •  صبح و شب روی پوست کاملاً تمیز صورت و گردن استفاده شود.

شامپوي سر و بدن سپتونا (Septona)

۱۳۹۶/۰۸/۲      ۱۳۶۰ بازدید

شامپوي سر و بدن سپتونا (Septona) يک محصول با دو کاربرد است که مي‌تواند هم براي موهاي نازک و لطيف کودک و بدون اينکه باعث سوزش چشمش شود استفاده شود و هم براي تميز کردن بدن او...

رهایی از موش ها با نوشابه

۱۳۹۶/۰۷/۲۸      ۶۷۰ بازدید

موش‌ها بسیار خرابکارند و بسیاری از بیماری‌ها را منتقل می‌کنند. گاهی حتی ممکن است این جانور زیرک به آسانی در دام نیفتد، اما راه‌حل موثر و ساده‌ای وجود دارد.

موش‌ها عاشق نوشابه هستند ولی این نوشیدنی آنها را بیمار و چاق می‌کند و در نهایت منجر به مرگشان می‌شود زیرا بدن آنها قادر به دفع گاز کربنیک نوشابه نیست. برای رهایی از موش‌ها کافی است چند ظرف نوشابه را در قسمت‌های مختلف منزل بگذارید تا دیگر اثری از موش‌ها نبینید.

پاکسازی غذای سوخته از قابلمه

۱۳۹۶/۰۷/۲۱      ۶۵۰ بازدید

تمیز کردن غذای سوخته از قابلمه با قاشق یکی از اشتباهاتی است که تنها به وسایل شما آسیب می رساند لذا برای این کار راهکار هایی را به شما پیشنهاد می دهیم که امیدواریم برای شما مفید واقع شوند

  1. مقداری آب درون قابلمه بریزید تا سطح غذای سوخته را بپوشاند. چند قطره مایع ظرف شویی اضافه کنید و یک دستمال روغن گیر را درون آب قرار دهید تا غوطه ور شود. بعد از یک ساعت قابلمه شسته می شود.
  2. برای رفع سوختگی قابلمه تفلون ته گرفته را می توانید با مقداری آبجوش و سرکه که حدود ۲ ساعت در قابلمه مانده است، پاک کنید.
  3. دو قاشق غذاخوری جوش شیرین، نصف استکان آب را درون قابلمه سیاه بریزید و اجازه دهید ۱۰ دقیقه بجوشد.

 قابلمه و ظروف روی با گذشت زمان سیاه می شوند، برای تمیز کردن قابلمه سوخته از جنس فلز روی و سفید کردن ظروف رویی مقداری آب، نمک و آبلیمو را برای ۱۵ دقیقه درون قابلمه از جنس روی بجوشانید و سپس آن را با مایع ظرفشویی بشویید.