درباره‌ی ما

نگاهی به فعالیت های شرکت بازرگانی آذر گستر ساحل  و فروشگاه زنجیره ای تارا ،نمادی از کارآفرینی ایرانی

شرکت آذر گستر ساحل ( سهامی خاص ) با هدف فعالیت در زمینه پخش مویرگی از سال ١٣٧٧تاسیس  و این شرکت با توجه به رویکرد ارتقاء کمی و کیفی خدمات و با افزایش سبد کالایی خود شعبه دوم را ، با نام سهند گستر در

سال ١٣٨۴ تاسیس نمود. پخش مویرگی سهند گستر پارسیان بندر شامل تیم مجرب فروش و پرسنل توزیع در استان هرمزگان، در حال حاضر به بیش از ۱۲۰۰ مشتری فعال خدمت رسانی میکند.

ایزو

و با عنایت به تحقق اهداف بلندمدت و هدف گذاری کلان در راستای حمایت از تولیدکنندگان داخلی، سبد مصرفی خانوار و سهولت دسترسی به مراکز فروشگاهی اولین شعبه از فروشگاه زنجیره ای تارا رادرمورخه ۱۳۸۸/۸/۸ در شهرستان بندرعباس افتتاح شد.

و پس از آن در سال ۱۳۹۰ شعبه دیگر و در سال ۱۳۹۲ شعبه سوم نیز راه اندازی شد، پس از این فعالیت گسترده در راستای اهداف سازمانی اولین شعبه فروشگاه زنجیره ای تارا در سال ۱۳۹۴ خارج از استان هرمزگان و در شهر شیراز افتتاح گردید و در همان سال شعبه پنجم بازگشایی شد و آخرین شعبه در مهر ماه سال ۱۳۹٧ در بندرعباس فتتاح گردید هم اکنون 6 شعبه در حال فعالیت می باشند. فروشگاه زنجیره ای تارا شامل بخش های غذایی، یخچالی و انجمادی، پروتئینی، آجیل و خشکبار، آرایشی و بهداشتی،  لوازمدکوری، لوازم التحریر و اسباب بازی می باشد .

بدین تریتب فروشگاه زنجیره ای تارا فعالیت گسترده ای را به عنوان مجموعه بهم پیوسته ،منسجم و توانمند در عرصه تامین و توزیع در سطح استان هرمزگان آغاز نمود که علاوه بر ایفای نقش خود به عنوان یک شرکت خدمتگزار به مشتریان در حوزه مصرف، اقداماتی تاثیر­گذار در عرصه های اجتماعی، فرهنگی، ورزشی و هنری همچون گروه "ساحل، دریا، تارا" که با هدف حفاظت از محیط زیست و پاکسازی ساحل خلیج فارس تشکیل شد، و همچنین انجام فعالیت های خیر خواهانه از جمله مشارکت فعال در امر آزاد سازی زندانیان دیه و برگزاری جشنواره های مناسبتی اعیادی همانند عید فطر ، ماه رمضان ، عید نوروز و ... برپایی مراسم سوگواری تلاشی هرچند کوچک در حفظ فرهنگ احترام به مناسبت های ویژه ملی و مذهبی نموده است.

مدیران این شرکت گنجینه ارزشمندی از تجربه و دانش در حوزه های بازرگانی ، مالی ، سرمایه گذاری و برنامه ریزی استراتژیک می باشند که با اخذ تصمیمات منطقی و اصولی نقش بسزا و انکار ناپذیری در جهت توسعه و پیشرفت مجموعه و افزایش رضایتمندی مشتریان به همراه دارند.

خانواده بزرگ آذرگستر ساحل با بهره جستن از نیروی انسانی دانش محور و با انگیزه ضمن شناسایی نقاط قوت و ضعف خود و با اشاعه فرهنگ کار تیمی و همکاری درون سازمانی بر غنای توانمندی خویش می افزاید و در صدد تشکیل خانواده بزرگ  (تولید کنندگان، سازمان و مشتریان) می باشد تا در سایه تعاملی ارزشمند مسیر تولید تا مصرف با ارزش های کیفی همراه باشد . بدین منظور طی مراسم های مختلف فرهنگ حسنه تقدیر و سپاس از هر سه طیف موثر (خانواده بزرگ) در مسیر تعالی سازمان بعمل می آید. و با فعالیت گسترده باشگاه مشتریان گامی بلند در مسیر توسعه خدمات جامع برای مشتریان وفادار برداشته و امید داریم مورد اقبال و رضایت کلیه مشتریان وفادار قرار گیرد.

امید است با استعانت از پروردگار متعال این مجموعه پاسخگوی نیاز هم وطنان عزیزمان جهت رفاه و آسایش بیشتر باشد.