خبرها

آرشیو مطالب

سبک ایده آل خرید با افتتاح شعبه پردیس فروشگاه زنجیره ای تارا

۱۳۹۷/۰۷/۱۰      ۵۰۲۱ بازدید

سپاس خدای باریتعالی را که همت خدمت رسانی دیگری به دوستان و همشهریان عزیز بندرعباسی را به ما عنایت فرمودند تا امروز به پشتوانه قریب به یک دهه فعالیت فروشگاه زنجیره ای تارا با افتتاح شعبه پردیس در بندرعباس بتوانیم تمام اقلام ضروری خانواده ها را تامین نماییم و در این راستا ارائه کیفیت، سرویس دهی مناسب و احترام به مشتری همواره سرلوحه کار ما خواهد بود . مفتخریم به همراهی دوستان عزیز و  بزرگان کسب و کارهای استانی که در مراسم افتتاحیه در کنار ما بودند تا بتوانیم شیرینی این خدمت را با آنها شریک باشیم .در این مراسم پس از قرائت آیاتی چند از کلام الله مجید شعبه جدید فعالیت خود را به طور رسمی آغاز نمود و پس از آن مدعوین و بازدید کنندگان عزیز به همراهی مدیر عامل فروشگاه زنجیره ای تارا و جمعی از مدیران مجموعه به بازدید و معرفی فروشگاه پرداختند . ساعت کار این شعبه نیز مانند سایر شعب از 7:30 الی 23 خواهد بود و به مناسبت افتتاح و به پاس تشکر از همراهی مشتریان عزیز برای 12000 قلم کالای موجود در شعبه 10 درصد تخفیف تا تاریخ 13 مهر ماه در نظر گرفته شده است . امیدواریم بار دیگر رضایت مشتریان عزیز هدایت گر راه ما باشد.

 

تغییرات جدید در دفتر مرکزی فروشگاه تارا

۱۳۹۷/۰۵/۱۲      ۵۳۷۴ بازدید

سال  97  در فروشگاه زنجيره اي تارا با تغییرات مثبتي  شروع شد و حالا که در مرداد ماه، بلندترین روزهای سال را ميگذرانيم، ما  هم در دفتر مركزي مشغول رنگ آميزي و تغییر چيدمان هستيم و امروز را به این کار اختصاص داديم تا فردا یک روز و یک هفته جدید را پر از انرژی شروع کنیم برای شما خوانندگان عزیز هم آینده ای پر از موفقیت های رنگی آرزومندیم.

در رویداد "بشمار 10" شانس خریدتان را در فروشگاه تارا امتحان کنید!

۱۳۹۷/۰۳/۲۲      ۵۴۴۲ بازدید

همراهان عزیز فروشگاه زنجیره ای تارا خدا را شاکریم بار دیگر این فرصت فراهم شد تا با رویدادی جذاب در کنار شما عزیزان باشیم در طی این رویداد که از تاریخ 22 خرداد ماه آغاز و تا 31 خرداد ادامه دارد با خرید 10 قلم کالا از هر یک از شعب در بندرعباس و شیراز یک ردیف را به صورت تصادفی برنده خواهید شد . لازم به ذکر ساعات کار شعب از ساعت 7:30 الی 11 شب می باشد.

برنده مسابقه طراحی لباس فرم فروشگاه زنجیره ای تارا معرفی شد!

۱۳۹۷/۰۳/۲۲      ۵۵۰۹ بازدید

پس از داوری تمام آثار دریافت شده و مطابقت طرح ها با الویت اهداف مسابقه، هیات داوران متشکل از 4 نفر که اسامی آن در ادامه ذکر شده است ، تصمیم به معرفی سرکار خانم "فروزان بنی اسد آزادی" به عنوان برنده نهایی مسابقه گرفتند
هیات داوران:
1-سرکارخانم آزاده آریانا: رئیس دانشگاه فنی حرفه ای هرمزگان
رئیس انجمن طراحان لباس هرمزگان، کارشناس ارشد طراحی پارچه  و لباس
2- سرکار خانم فاطمه زارعی زاده : مدرس دانشگاه، مدیر گروه و کارشناس ارشد طراحی پارچه و لباس
3-سرکارخانم سیده زینب موسوی پور : مدرس دانشگاه ، مدیر گروه و کارشناس ارشد صنایع دستی
4-جناب آقای رحیم اژدری مدیر عامل فروشگاه زنجیره ای تارا