خبرها

آرشیو مطالب

کتابخانه مهربانی تارا

۱۴۰۲/۱۱/۳۰      ۱۲۹ بازدید

ما کتابخانه مهربانی تارا رو راه اندازی کردیم تا فرهنگ کتاب و کتابخوانی را گسترش بدیم.کتابها جهت امانت به مدت یک هفته در اختیار علاقمندان قرار می گیرد، و از آنها درخواست می شود در صورتی که می توانند کتابهایی که مورد نیازشان نیست به کتابخانه اهدا کنند تا چراغ این کتابخانه پر رونق و روشن بماند.

به مناسبت روز اهدای کتاب تصمیم بر این شد این کتابخانه به شعبه داماهی انتقال پیدا کند و مشتریان خوب این شعبه از این کتابخانه بهرمند شوند.

جشنواره خانواده ساحل

۱۴۰۲/۱۱/۳۰      ۱۲۷ بازدید

تارا به رسم همدلی و همراهی با خانواده ساحل در حمایت از کودکان مبتلا به سرطان در جشنواره خیریه غذا و صنایع دستی شرکت نمود.

روز حسابدار

۱۴۰۲/۰۹/۱۶      ۲۶۳۶ بازدید

بهانه ای شد تا به مناسبت فرارسیدن روز حسابدار ، تبریکی صمیمانه و آرزوهای مشفقانه خدمت همکاران گرامی و پرتلاش داشته باشیم و امیدوار باشیم که تلاشها و زحمات بی‌شائبه‌ی این عزیزان مورد توجه و قدر شناسی قرار گیرد.

برگزاری دوره عمومی اطفاحریق

۱۴۰۲/۰۹/۲      ۲۸۴۷ بازدید

دوره آموزشی عمومی اطفا حریق توسط مدیریت آموزش آتش نشانی به توصیه واحد کنترل کیفیت تارا برای کلیه پرسنل تارا در تاریخ 1402/9/1 برگزار گردید.

در این جلسه انواع حریق و بهترین نحوه خاموش کردن آن و توضیحات ایمنی برای جلوگیری از ایجاد حریق و حادثه و نحوه ترک محل حریق گرفته و راهکارهای مقابله با گاز گرفتگی آموزش داده شد.

همچنین به صورت عملی نحوه کار با انواع کپسول های آتش نشانی برای اطفا حریق به همکاران آموزش داده شد.