جشنواره‌ها

آرشیو مطالب

عیدانه تارا

۱۳۹۶/۰۶/۱۰      ۲۹۱۷۵ بازدید

سپاس پروردگار یکتا که بار دیگر فرصتی در اختیار ما قرار داد تا بتوانیم با برگزاری جشنواره ای بزرگ  خدمتگذار هم وطنان عزیز، به خصوص مشتریان عزیز فروشگاه زنجیره ای تارا و تارامارکت باشیم . در طی این جشنواره که از عید سعید قربان در تاریخ 10 شهریور ماه آغاز و تا عید سعید غدیر در تاریخ 18 شهریور ماه به پایان می رسد تمامی کالاها در تمامی شعب فروشگاه زنجیره ای تارا و تارامارکت با تخفیف 20 درصدی ارائه خواهند شد بدین سبب در حدود 15000 کالای مصرفی خانوار از جمله مواد غذایی، پروتئینی، آجیل، بهداشتی، شوینده، آرایشی، نوشت افزار، لوازم خانگی و لوازم تزیینی و دکوری شامل این طرح می باشند .

در مدت برگزاری جشنواره تمامی شعب از ساعت 7 صبح تا 11 شب در تمامی روز های هفته باز می باشند ، اسامی فروشگاه های فعال در جشنواره عیدانه تارا به شرح زیر است :

شعب فروشگاه زنجیره ای تارا: داماهی (بندرعباس)، فرهنگشهر(شیراز)، گلشهر (بندرعباس)، شهروند (بندرعباس)

شعب تارامارکت : هما (بندرعباس) ، شهدا (بندرعباس) ،آزادگان (بندرعباس) ، 12 فروردین (بندرعباس) ، رسالت شمالی(بندرعباس)، دانشگاه (بندرعباس)، داماهی (بندرعباس)

جشنواره تخم مرغ رنگی

۱۳۹۳/۱۱/۱۲      ۳۱۵۳۵ بازدید

چیزی تا تموم شدن سال ٩٣ باقی نمونده ، ما به دیدن لبخند همدیگه نیاز داریم ، به همین دلیل فکر کردیم قدم کوچیکی جهت لبخند کودکان سرطانی تحت حمایت موسسه ساحل خلیج فارس برداریم ، شما هم می تونید با ما هم قدم باشید .

 

اول باید یه تخم مرغ رو نقاشی و تزئین کنید و بعد به فروشگاه زنجیره ای تارا شعبه ی بازار بزرگ تحویل بدید. تخم مرغ های رنگی رنگی شما در عرضه فروش قرار می گیره و هرکس بر طبق میل خود مبلغی رو به این عزیزان هدیه می کنه.

 

شما هم در قبال این مهربونی ، ٢۵ امتیاز به امتیازهای خودتون در باشگاه مشتریان اضافه کنید.

شهروندان گرامی می تونند برای دیدن نمونه تخم مرغ رنگی از مطالب قسمت  هنری خواندنی های سایت تارا استفاده کنند.

جشنواره عیدانه

۱۳۹۳/۱۱/۱۲      ۳۱۱۰۱ بازدید

جشنواره عیدانه از عید نوروز تا عید قربان ، هر ماه یک دستگاه خودرو رانا جایزه بگیرید

جشنواره هفت شنبه

۱۳۹۳/۱۱/۱۲      ۸۲۲۱ بازدید

با خرید از فروشگاه زنجیره ای تارا و شرکت در قرعه کشی هر هفته برنده یک دستگاه آیفون ۶s و ربع سکه باشید