جشنواره‌ها

آرشیو مطالب

دومین مسابقه بزرگ نقاشی فروشگاه زنجیره ای تارا، ویژه 3 تا 15 ساله ها

۱۳۹۶/۰۸/۷      ۳۹۱۹۰ بازدید

برگزارى دومین مسابقه بزرگ نقاشی فروشگاه زنجیره ای تارا به مناسبت سالروز افتتاحيه و روز دانش آموز

به لطف و یاری پروردگار، دوباره فرصتی نصیبمان شد تا با جشنواره ای دیگر در خدمت هم شهری های عزیزمان در بندرعباس و شیراز باشیم.
این مسابقه نقاشی که با نام جشنواره هفت رنگ شناخته شده است، ویژه کودکان و نوجوانان سنین 3 تا 15 سال می باشد و قوانین و شرایط آن به صورت زیر می باشد:
نقاشی ها باید در یک برگه سفید سایز A4 و به صورت افقی ، با یکی از موضوعات زیر

  • خانواده خوب من
  • خلیج همیشه فارس
  • آرزوی من در آینده
  • کارتون مورد علاقه من
  • قهرمان زندگی من


رسم شود و پس از اتمام نقاشی لطفا در گوشه بالا، سمت چپ یک قطعه عکس در سایز 4*3 از نقاش بچسبانید و در پشت برگه مشخصات کامل شامل:

  • نام و نام خانوادگی
  • شماره ملی
  • نام پدر
  • شماره تماس


ثبت شود و  به همراه یک برگه کپی شناسنامه شركت كننده به یکی از شعب فروشگاه زنجیره ای تارا در شهر بندرعباس یا شیراز تحویل دهید، لطفا توجه داشته باشید مهلت تحویل آثار از تاریخ 7 الی 13 آبان خواهد بود.
پس از جمع آوری تمامی نقاشی ها، تصویر آنها در وب سایت فروشگاه زنجیره ای تارا به آدرس www.tara.ir قرار خواهد گرفت و نسخه اصلی آن به صورت گالری در شعب فروشگاه تارا به نمایش گذاشته خواهند شد.

برنده چگونه مشخص می شود؟
پس از قرارگیری تصویر نقاشی های در وب سایت فروشگاه تارا، بازدیدکنندگان عزیز به نقاشی ها رای خواهند داد و مجموع این آرا برندگان مسابقه را مشخص می کند .مهلت نمايش نقاشيها در وبسايت و شعب از ١٤ تا ٢٠ آبانماه خواهد بود

آیا می توان برای کسب آرا تبلیغ کرد؟
بلی . هر شرکت کننده به هر طریقی می تواند برای کسب آراء بیشتر نسبت به انجام تبلیغات اقدام نمايد

جایزه مسابقه چیست؟
در این مسابقه از بین شرکت کنندگان عزیز 3 نفر به عنوان برندگان اصلی معرفی خواهند شد که هر نفر به صورت مجزا برنده سفر به شهربازی لگولند دبی خواهد بود که علاوه بر بلیط شهر بازی
ویزا، هتل و بلیط رفت و برگشت هواپيماى دبی براى برنده و ٢ نفر همراه وی اهدا خواهد شد
برنامه هايى نيز براى استعداديابى و ايجاد فضاى شاد براى كودكان و نوجوانان دلبندمان تدارك ديده ايم

عیدانه تارا

۱۳۹۶/۰۶/۱۰      ۳۳۱۳۸ بازدید

سپاس پروردگار یکتا که بار دیگر فرصتی در اختیار ما قرار داد تا بتوانیم با برگزاری جشنواره ای بزرگ  خدمتگذار هم وطنان عزیز، به خصوص مشتریان عزیز فروشگاه زنجیره ای تارا و تارامارکت باشیم . در طی این جشنواره که از عید سعید قربان در تاریخ 10 شهریور ماه آغاز و تا عید سعید غدیر در تاریخ 18 شهریور ماه به پایان می رسد تمامی کالاها در تمامی شعب فروشگاه زنجیره ای تارا و تارامارکت با تخفیف 20 درصدی ارائه خواهند شد بدین سبب در حدود 15000 کالای مصرفی خانوار از جمله مواد غذایی، پروتئینی، آجیل، بهداشتی، شوینده، آرایشی، نوشت افزار، لوازم خانگی و لوازم تزیینی و دکوری شامل این طرح می باشند .

در مدت برگزاری جشنواره تمامی شعب از ساعت 7 صبح تا 11 شب در تمامی روز های هفته باز می باشند ، اسامی فروشگاه های فعال در جشنواره عیدانه تارا به شرح زیر است :

شعب فروشگاه زنجیره ای تارا: داماهی (بندرعباس)، فرهنگشهر(شیراز)، گلشهر (بندرعباس)، شهروند (بندرعباس)

شعب تارامارکت : هما (بندرعباس) ، شهدا (بندرعباس) ،آزادگان (بندرعباس) ، 12 فروردین (بندرعباس) ، رسالت شمالی(بندرعباس)، دانشگاه (بندرعباس)، داماهی (بندرعباس)

جشنواره تخم مرغ رنگی

۱۳۹۳/۱۱/۱۲      ۳۵۰۹۳ بازدید

چیزی تا تموم شدن سال ٩٣ باقی نمونده ، ما به دیدن لبخند همدیگه نیاز داریم ، به همین دلیل فکر کردیم قدم کوچیکی جهت لبخند کودکان سرطانی تحت حمایت موسسه ساحل خلیج فارس برداریم ، شما هم می تونید با ما هم قدم باشید .

 

اول باید یه تخم مرغ رو نقاشی و تزئین کنید و بعد به فروشگاه زنجیره ای تارا شعبه ی بازار بزرگ تحویل بدید. تخم مرغ های رنگی رنگی شما در عرضه فروش قرار می گیره و هرکس بر طبق میل خود مبلغی رو به این عزیزان هدیه می کنه.

 

شما هم در قبال این مهربونی ، ٢۵ امتیاز به امتیازهای خودتون در باشگاه مشتریان اضافه کنید.

شهروندان گرامی می تونند برای دیدن نمونه تخم مرغ رنگی از مطالب قسمت  هنری خواندنی های سایت تارا استفاده کنند.

جشنواره عیدانه

۱۳۹۳/۱۱/۱۲      ۳۴۳۷۳ بازدید

جشنواره عیدانه از عید نوروز تا عید قربان ، هر ماه یک دستگاه خودرو رانا جایزه بگیرید