فعالیت‌ها

آرشیو مطالب

عیدواره تارا

۱۳۹۵/۰۶/۲۲      ۶۹۲۰۸ بازدید

مجموعه فروشگاه زنجیره ای تارا به مناسبت دو عید قربان و غدیر و همزمانی آن ها با آغاز سال تحصیلی ، عیدواره تارا را از تاریخ ٢٢شهریور ٩۵ تا ٣٠ شهریور ٩۵ آغاز کرد. در انتهای عیدواره و بنا به درخواست های مکرر مشتریان ، عیدواره تا ۵مهر تمدید گردید.

در عیدواره کلیه کالاها در تمامی شعب تارا(١٢شعبه ) با ٢٠درصد تخفیف ارائه گردید.

مراسم قرعه کشی بهمن ماه جشنواره زمستانه باشگاه مشتریان تارا

۱۳۹۳/۱۲/۹      ۶۲۱۸۸ بازدید

قرعه کشی یک دستگاه خودرو ٢٠۶ و ١٠ قطعه ربع سکه بهار آزادی مربوط به بهمن ماه با حضور مقامات استانی و مسئولین اجرایی و معتمدین استان انجام شد.

 

جشنواره هفت رنگ

۱۳۹۳/۱۱/۹      ۱۸۲۲۲ بازدید

مدیرعامل فروشگاه زنجیره ای تارا از برگزاری جشنواره هفت رنگ ویژه کودکان ٣ تا ١۵ سال با همکاری انجمن هنرهای تجسمی هرمزگان در استان خبر داد.

رحیم اژدی ظهر چهارشنبه در نشست خبری در جمع خبرنگاران یکی از اهداف مجموعه زنجیره‌ای تارا را ترویج فرهنگ و استعدادیابی کودکان در فعالیت های هنری عنوان کرد و افزود: نگرش مجموعه مدیریتی فروشگاه های زنجیره ای تارا همکاری و مشارکت و اجرایی برنامه های هنری و فرهنگی در تمامی حوزه ها است. از این رو در فصول مختلف با برنامه ریزی های صورت گرفته جشنواره های متنوع هنری و فرهنگی در جهت گسترش و ترویج فرهنگ اجرا می کنیم.

اژدری با بیان اینکه در وهله اول آنچه باید به آن توجه کرد آن است که در فعالیت های فرهنگی نگاه تجاری و تبلیغاتی نداریم.

تصریح کرد: جشنواره "هفت رنگ" با نگاه ترویج فرهنگی و کشف استعدادهای جدید در هنر تدوین و هدفگذاری شد. زیرا گروه سنی ٣ تا ١۵ سال نقش مهمی در توسعه نیروی انسانی جامعه دارد.

وی عنوان کرد: جشنواره هفت رنگ با همکاری انجمن هنرهای تجسمی هرمزگان برگزار می شود. بروز خلاقیت و پرورش استعدادها در کودکان و نوجوانان یکی از اهداف جشنواره خواهد بود.

 

به گفته اژدری، آثار ارسالی علاوه بر بهره‌مندی از جوایز در محیط فروشگاه‌های زنجیره ای تارا به نمایش گذاشته خواهد شد.

 

اژدری گفت: به تعداد ١٠٠نفر در پایان جشنواره  از جوایز ارزنده ای نظیر xbox،psp  ، تلفن همراه samsong galaxy ٣s mini، بازی‌های فکری و عروسک و اسباب بازی دخترانه و پسرانه  بهره مند می شوند. از میان نقاشی ها ١٠٠ اثر انتخاب که ١٠ اثر توسط داروان و ٩٠ اثر دیگر بر اثر رای بازدیدکنندگان از سایت تارا مارکت به ترتیب انتخاب خواهند شد.

مدیرفروشگاه زنجیره ای تارا ابرازداشت: نمادهای این جشنواره توسط هنرمندان انجمن هنرهای تجسمی هرمزگان طراحی شد همچنین اظهارنظرها و داوریهای تخصصی برعهده این اساتید خواهد بود.

در ادامه این نشست رامین چمنی گفت: مسابقه بزرگ نقاشی ویژه کودکان و نوجوانان در سه رده ٣تا ٧سال،٧تا١٠ سال و ١٠ تا ١۵سال با عنوان جشنواره "هفت رنگ" برگزار خواهد شد. فروشگاه زنجیره ای تارا در تداوم برنامه های فرهنگی هنری اقدام به برگزاری جشنواره "هفت رنگ " کرده است.

چمنی گفت: این جشنواره با همکاری انجمن هنرهای تجسمی هرمزگان برگزار می شود این مسابقه دارای تکنیک آزاد است و شرکت کنندگان از هفت رنگ؛ بنفش، قهوه ای، آبی فیروزه ای، زرد، خاکستری، سبز و صورتی استفاده می کنند.

مدیر اجرایی جشنواره هفت رنگ افزود: علاقه مندان می توانند نقاشی های خود را در کاغذ A۴ بکشند و به شعب فروشگاه های زنجیره ای تارا به همراه یک قطعه عکس و کپی شناسنامه ارائه دهند. پس از آن کارت هدیه ای با اعتبار هفت هزار تومان برای تمامی شرکت کنندگان صادر می شود که این کارتها قابلیت تمدید شدن را دارد.

چمنی بیان داشت: کلیه نقاشی ها در سایت تارا به آدرسwww.tara.ir جهت رای دادن سایر بازدیدکنندگان به نمایش گذاشته می شود. مهلت ارسال آثار از ١٠ بهمن تا ٣٠ بهمن ماه است. به جوایز نفرات برنده دوم اسفند ماه طی جشنواره ای اهدا خواهد شد.

جشنواره زمستانه باشگاه مشتریان تارا

۱۳۹۳/۱۰/۱      ۱۱۸۳۲ بازدید

باشگاه مشتریان فروشگاه زنجیره ای تارا در زمستان امسال به رسم سپاسگزاری از اعضای محترم ، جشنواره ای با نام زمستانه را برگزار کرد.

در این جشنواره برای هر ماه یک خودرو ٢٠۶ در نظر گرفته شده است که هرماه قرعه کشی خواهد شد.