خبرها

آرشیو مطالب

فروشگاه تارا قصد توسعه فراگیر دارد

۱۳۹۴/۰۷/۱۱      ۱۴۰۳۷ بازدید

فروشگاه زنجيره اى تارا ، حامی جوانان کارآفرین

۱۳۹۴/۰۷/۱۱      ۱۴۰۹۲ بازدید

“کارآفرینان جوان هرمزگان زیر چتر حمایتی تارا قرار گرفتند” ٣٠٠ جوان خلاق هرمزگان با هدف ارائه ایده های خود در اولین همایش رایگان تارافرین که در تالار شهیدآوینی بندرعباس برگزار شد، به رقابت پرداختند و درنهايت٢٠جوان برگزیده بيست تا سی ساله خواهند توانست با اثبات توانمندی و دفاع از ایده های خود ،از حمایت مجموعه فروشگاه زنجيره اى تارا و مدیرعامل این شرکت برخوردار شوند. این حمایت ها در راستای تبدیل ایده های کارآفرینی به کسب و کار موفق و با هدف توسعه کارآفرینی خواهد بود و برگزیدگان پس از شرکت در دوره های آموزشی و عملي حرفه اي براي رسيدن به اهداف خود آماده مي شوند . رویکرد جدید مجموعه فروشگاه تارا در حمایت از کارآفرینی نویدبخش جريانى بزرگ در اقتصاد استان و حتى کشور خواهد بود و می توان امیدوار بود ازاین پس كمتر ایده خلاقانه ای به دلیل نداشتن پشتوانه از اجرا و تبدیل به کسب و کارموفــق بازمــاند و باشگاه كارآفرينى *تارافرین* می تواندآغــازگر راهى باشد كه با ايجاد انگيزه و اميد در جوانان جوياى موفقيت، مسيـــر پرتلاطـــم كارآفرينى هموارتر گردد.

تقدیر از پرسنل ایستگاه آتش نشانی بندرعباس

۱۳۹۴/۰۷/۷      ۱۴۰۸۷ بازدید

 مي گويند هر شغلي سختي ها و لذت هاي خاص خود را دارد، اما برخي مشاغل بسيار خاص ترند و آتش نشاني يکي از آنهاست. شغلي که با اضطراب، ترس، نگراني، شيريني، تلخي و تاسف همراه است . آتش نشانان دريادلاني هستند که در هنگام بروز حوادث جان به کف و بي محابا دل به آتش مي زنند و دل دريايي داشتن يعني همين. کمیته اجتماعی فروشگاه زنجیره ای تارا هم هفتم مهر روز ایمنی و آتش نشانی را بهانه ای یافت تا با حضور در ایستگاه ایمنی و آتش نشانی بندرعباس از زحمات بی دریغ دریا دلان فداکار تقدیر و تشکر کند.

در این جلسه مدیریت کمیته اجتماعی ضمن تشکر و قدردانی از زحمات این سازمان به رسالت مهم این فروشگاه نسبت به پشتیبانی از کلیه سازمانهایی که خدمات اجتماعی ارائه میدهند اشاره فرمودند و افزودند تقدیر از انسان هایی که جان خود را به خطر می اندازند تا صحت و سلامتی را برای هموطنان خود به ارمغان آوردند، کار سخت و دشواری است ،و با گرامی داشتن یاد آتش نشان جانباخته برکت جوذری فرمودند در سال های اخیر پرسنل محترم آتش نشانی بندرعباس نشان داده اند حاضرند از جان خود برای زندگی و سلامت هم نوعان خود بگذرند . و در پایان این مراسم با اهدا لوح تقدیر و هدایایی از زحمتکشان این عرصه قدردانی شد.

گزارش لحظه به لحظه همایش کارآفرینی تارآفرین

۱۳۹۴/۰۷/۳      ۱۳۹۴۵ بازدید