خبرها

آرشیو مطالب

٢٠۶ ها رسیدند ....

۱۳۹۳/۱۱/۵      ۳۱۸۴ بازدید

به مناسبت افتتاح دو شعبه جدید بازار بزرگ و مهر فروشگاه زنجیره ای تارا و هم چنین قرعه کشی اولین ٢٠۶ مربوط به اعضای محترم باشگاه مشتریان گردهمایی با حضور تعدادی از مشتریان محترم در اواخر بهمن ماه برگزار خواهد شد.

 

 فروشگاه زنجیره ای تارا آرزو دارد تا با اهداء سه ٢٠۶ که هم اکنون مقابل شعبه گلشهر و دفتر مرکزی قابل رویت است ، بتواند الطاف تمام دوستان وفادار تارا را جبران کند.

بازدید از شعب جدید فروشگاه زنجیره ای تارا

۱۳۹۳/۱۱/۳      ۳۴۳۵ بازدید

روز سوم بهمن ماه ١٣٩٣ ، از دو شعبه جدید بازار بزرگ و مهر فروشگاه زنجیره ای تارا با همراهی عزیزان تامین کننده و تولید کننده بازدید شد.

ضمن سپاس از تمامی بزرگوارانی که قبول زحمت کردند و از نقاط دور جهت همراهی مجموعه تشریف فرما شدند ، به اطلاع شهروندان گرامی می رساند شعب جدید فروشگاه زنجیره ای تارا بزودی افتتاح خواهد گردید .

تمامی همکاران مجموعه فروشگاه زنجیره ای تارا با تلاش شبانه روزی خود ، در حال آماده سازی این دو شعبه جهت ارائه خدمات به مشتریان گرامی تارا می باشند.

همراهی گروه ساحل ، دریا ، تارا با سازمان محیط زیست

۱۳۹۳/۱۱/۳      ۳۵۱۴ بازدید

گروه ساحل ، دریا ، تارا ، یک نهاد مردمی است که توسط فروشگاه زنجیره تارا به نیت حفظ و نگهداری دریا و ساحل از پسماندهای غیرقابل بازگشت به چرخه طبیعت پایه گذاری شده است.

روز سوم بهمن ماه که گردهمایی بدعوت سازمان محیط زیست جهت پاکسازی ساحل برگزار شد . این گردهمایی  که با حضور جناب آقای جادری استاندار محترم استان هرمزگان همراه بود مورد استقبال مردم شریف بندرعباس قرار گرفت.

فروشگاه زنجیره ای تارا امیدوار است با پایه گذاری این نهاد گامی موثر در جهت حفظ محیط زیست سرزمینمان بردارد.

آیین ٢٠ سال تجربه شرکت آذرگسترساحل و فروشگاه زنجیره ای تارا

۱۳۹۳/۱۱/۳      ۳۵۵۹ بازدید

شرکت آذرگستر ساحل  با  زمینه  فعالیت پخش  مواد  غذایی و  بهداشتی  حدود  ١۵   سال پیش توسط  جناب  آقای  رحیم اژدری تاسیس شد. پس از کسب موفقیت هایی در این زمینه ، فروشگاه زنجیره ای تارا با هدف خرده فروشی کار خود را در شهر بندرعباس در سال ١٣٨٨ آغاز کرد.

پانزده سال تجربه شرکت آذرگستر ساحل و ۵ سال تجربه فروشگاه زنجیره ای تارا ارمغانی از تجربه و تعلیم بود که باعث شد این مجموعه با برگزاری جشنی با نام ٢٠ سال تجربه از همه دوستان و همراهان همیشگی به پاس تمام الطاف و بزرگواریشان سپاسگزاری کند.

این همراهان عزیز که جمعی از تولید کنندگان ، تامین کنندگان و دوستان و تمامی کارکنان مجموعه بودند که با حضور گرمشان ما را در برگزاری هرچه بهتر این مراسم یاری کردند.

ضمن تجلیل از همراهان ، از تمبر ٢٠ سال تجربه مجموعه آذرگستر ساحل و فروشگاه زنجیره ای تارا توسط معاون محترم امور پستی اداره پست استان هرمزگان رو نمایی شد.