خبرها

آرشیو مطالب

همراهی گروه ساحل ، دریا ، تارا با سازمان محیط زیست

۱۳۹۳/۱۱/۳      ۴۰۱۷ بازدید

گروه ساحل ، دریا ، تارا ، یک نهاد مردمی است که توسط فروشگاه زنجیره تارا به نیت حفظ و نگهداری دریا و ساحل از پسماندهای غیرقابل بازگشت به چرخه طبیعت پایه گذاری شده است.

روز سوم بهمن ماه که گردهمایی بدعوت سازمان محیط زیست جهت پاکسازی ساحل برگزار شد . این گردهمایی  که با حضور جناب آقای جادری استاندار محترم استان هرمزگان همراه بود مورد استقبال مردم شریف بندرعباس قرار گرفت.

فروشگاه زنجیره ای تارا امیدوار است با پایه گذاری این نهاد گامی موثر در جهت حفظ محیط زیست سرزمینمان بردارد.

آیین ٢٠ سال تجربه شرکت آذرگسترساحل و فروشگاه زنجیره ای تارا

۱۳۹۳/۱۱/۳      ۴۰۷۲ بازدید

شرکت آذرگستر ساحل  با  زمینه  فعالیت پخش  مواد  غذایی و  بهداشتی  حدود  ١۵   سال پیش توسط  جناب  آقای  رحیم اژدری تاسیس شد. پس از کسب موفقیت هایی در این زمینه ، فروشگاه زنجیره ای تارا با هدف خرده فروشی کار خود را در شهر بندرعباس در سال ١٣٨٨ آغاز کرد.

پانزده سال تجربه شرکت آذرگستر ساحل و ۵ سال تجربه فروشگاه زنجیره ای تارا ارمغانی از تجربه و تعلیم بود که باعث شد این مجموعه با برگزاری جشنی با نام ٢٠ سال تجربه از همه دوستان و همراهان همیشگی به پاس تمام الطاف و بزرگواریشان سپاسگزاری کند.

این همراهان عزیز که جمعی از تولید کنندگان ، تامین کنندگان و دوستان و تمامی کارکنان مجموعه بودند که با حضور گرمشان ما را در برگزاری هرچه بهتر این مراسم یاری کردند.

ضمن تجلیل از همراهان ، از تمبر ٢٠ سال تجربه مجموعه آذرگستر ساحل و فروشگاه زنجیره ای تارا توسط معاون محترم امور پستی اداره پست استان هرمزگان رو نمایی شد.

با باشگاه مشتریان تارا آشنا شوید

۱۳۹۳/۱۰/۱۷      ۴۶۴۸ بازدید

شما به را حتی می توانید فقط با ارائه شماره همراه خود به یکی از صندوقداران، عضو باشگاه شوید و اولین امتیاز خود را به ازای مقدار خریدی که انجام داده اید، دریافت نمایید و سپس عدد ٢٠٠٠ را به سامانه٣٠٠٠٧١۴۶٣ پیامک کنید تا نام کاربری و رمز عبور خود را دریافت نمایید. پس از دریافت به سایت تارا و قسمت «باشگاه مشتریان» مراجعه نموده و پروفایل خود را تکمیل نمایید . تکمیل پروفایل نیز شامل امتیاز می باشد.

حضور فروشگاه زنجیره ای تارا در نمایشگاه بین المللی تجهیزات فروشگاهی تهران

۱۳۹۳/۱۰/۱۵      ۴۷۶۱ بازدید

فروشگاه زنجیره ای تارا در راستای برنامه های توسعه ای خویش و پیشبرد اهداف استراتژیک با حضور پر رنگ در نمایشگاه بین المللی تهران ( کالا ، خدمات ، تجهیزات و فروشگاه های زنجیره ای ) مورد توجه طیف های مختلف قرار گرفت.

صاحبان شاپینگ مال ها ، مراکز تجاری ، تولیدکنندگان و وارد کنندگان تجهیزات فروشگاهی ، فعالین بخش IT، تولیدکنندگان و همین طور رقبای فعال در صنعت فروشگاه های زنجیره ای از جمله بازدید کنندگان از غرفه ٢٠٠ متر مربعی فروشگاه زنجیره ای تارا بودند.

این غرفه با همکاری مشاور ارزشمند مجموعه ( شرکت طراحان فرادید دینا ) که مسئولیت طراحی و تجهیز شعب تارا را با آخرین دستاوردهای تجهیزات روز دنیا بعهده دارند ، بصورت شایسته ای مورد بازدید قرار گرفت .

مذاکرات مفیدی در خصوص امکان سنجی راه اندازی شعب تارا در استان های دیگر شاهد شکوفایی یک برند از حاشیه آب های تا ابد فارس در سراسر ایران عزیز باشیم.