خبرها

آرشیو مطالب

جشنواره ویژه ماه مبارک رمضان در فروشگاه تارا آغاز شد

۱۳۹۷/۰۲/۲۵      ۱۳۵۲ بازدید

همراهان عزیز فروشگاه زنجیره ای تارا و تارامارکت به اطلاع می رساند جشنواره بزرگ تخفیف ویژه ماه مبارک رمضان در جهت حمایت از کالای ایرانی از تاریخ 25 اردیبهشت ماه شروع خواهد شد، در طی این جشنواره که تا تاریخ 30 اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت کلیه کالاها در تمامی شعب فروشگاه زنجیره ای تارا و تارامارکت در بندرعباس و شیراز با تخفیف ٢٠ درصدی ارائه خواهند شد بدین سبب در حدود ١۵٠٠٠ کالای مصرفی خانوار از جمله مواد غذایی، پروتئینی، آجیل، بهداشتی، شوینده، آرایشی، نوشت افزار، لوازم خانگی و لوازم تزیینی و دکوری  و... شامل این طرح می باشند .
لازم به ذکر است در مدت برگزاری جشنواره تمامی شعب از ساعت ٧ صبح تا ١١ شب در تمامی روز های هفته باز می باشند

ساحل خلیج فارس، پاک سازی شد

۱۳۹۷/۰۲/۲      ۱۷۴۳ بازدید

امروز دوم اردیبهشت روز جهانی زمین پاک را بهانه کردیم و همت را برآن گذاشتیم تا به همراه همکاران و دوستان خود ساحل سورو بندرعباس را از زباله پاک سازی کردیم.

این پاک سازی که با هدف فرهنگ سازى و ايجاد حساسيت جامعه به زباله انجام شد حمایت کارآفرینان بندرعباس را همراه خود داشت. امیدواریم این کار مبنای آن باشد تا به طبیعت بیشتر احترام بگذاریم و کوچکترین قدمی که میتوانیم انجام دهیم آن است که زباله نریزیم، هر اقدام بزرگ از مجموعه اقدامات کوچک آغاز میشود، از خودمان شروع کنیم.

مجموعه فروشگاه زنجیره ای تارا تندیس حمایت از حقوق مصرف کنندگان دریافت کرد

۱۳۹۶/۱۲/۲۱      ۱۸۸۵ بازدید

مجموعه فروشگاه زنجیره ای تارا تندیس حمایت از حقوق مصرف کنندگان دریافت کرد

پنجمین همایش روز ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان با حضور جناب آقای نوابی معاون محترم وزیر صنعت، معدن و تجارت ، جناب آقای دکتر همتی استاندار محترم استان هرمزگان  و برخی از مسئولان سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، نمایندگان جامعه مصرف کنندگان، مدیران بنگاه های اقتصادی برتر در حوزه حمایت از حقوق مصرف کنندگان، روز یکشنبه در بندرعباس برگزار شد.

جناب آقای اژدری، مدیرعامل مجموعه فروشگاه زنجیره ای تارا معتقد است؛ جلب اعتماد و رضایت مشتریان جز با حفظ حقوق آنان میسر نخواهد شد و حقوق مصرف کنندگان طیف وسیعی را شامل می شود که می توان به مواردی همچون کالای سالم، محیط پاکیزه، احترام به مشتری، ایجاد فضایی شاد و دلنشین، خدمات پس از فروش، دمای مناسب شعب، پاسخگویی به مشتری و... اشاره کرد .

مفتخریم اعلام کنیم مجموعه فروشگاه زنجیره ای تارا برای چهارمین سال متوالی موفق به اخذ گواهینامه "رعایت حقوق مصرف کنندگان" گردید.

جشنواره عیدانه فروشگاه تارا

۱۳۹۶/۱۲/۱۰      ۱۸۸۲ بازدید

همراهان عزیز فروشگاه زنجیره ای تارا و تارامارکت به اطلاع می رساند جشنواره بزرگ تخفیف عیدانه از تاریخ 10 اسفند ماه شروع خواهد شد، در طی این جشنواره که تا تاریخ 18اسفند ماه ادامه خواهد داشت کلیه کالاها در تمامی شعب فروشگاه زنجیره ای تارا و تارامارکت با تخفیف ٢٠ درصدی ارائه خواهند شد بدین سبب در حدود ١۵٠٠٠ کالای مصرفی خانوار از جمله مواد غذایی، پروتئینی، آجیل، بهداشتی، شوینده، آرایشی، نوشت افزار، لوازم خانگی و لوازم تزیینی و دکوری  و... شامل این طرح می باشند .
لازم به ذکر است در مدت برگزاری جشنواره تمامی شعب از ساعت ٧ صبح تا ١١ شب در تمامی روز های هفته باز می باشند