خبرها

آرشیو مطالب

مجموعه فروشگاه زنجیره ای تارا تندیس حمایت از حقوق مصرف کنندگان دریافت کرد

۱۳۹۶/۱۲/۲۱      ۲۰۹۷ بازدید

مجموعه فروشگاه زنجیره ای تارا تندیس حمایت از حقوق مصرف کنندگان دریافت کرد

پنجمین همایش روز ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان با حضور جناب آقای نوابی معاون محترم وزیر صنعت، معدن و تجارت ، جناب آقای دکتر همتی استاندار محترم استان هرمزگان  و برخی از مسئولان سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، نمایندگان جامعه مصرف کنندگان، مدیران بنگاه های اقتصادی برتر در حوزه حمایت از حقوق مصرف کنندگان، روز یکشنبه در بندرعباس برگزار شد.

جناب آقای اژدری، مدیرعامل مجموعه فروشگاه زنجیره ای تارا معتقد است؛ جلب اعتماد و رضایت مشتریان جز با حفظ حقوق آنان میسر نخواهد شد و حقوق مصرف کنندگان طیف وسیعی را شامل می شود که می توان به مواردی همچون کالای سالم، محیط پاکیزه، احترام به مشتری، ایجاد فضایی شاد و دلنشین، خدمات پس از فروش، دمای مناسب شعب، پاسخگویی به مشتری و... اشاره کرد .

مفتخریم اعلام کنیم مجموعه فروشگاه زنجیره ای تارا برای چهارمین سال متوالی موفق به اخذ گواهینامه "رعایت حقوق مصرف کنندگان" گردید.

جشنواره عیدانه فروشگاه تارا

۱۳۹۶/۱۲/۱۰      ۲۰۹۶ بازدید

همراهان عزیز فروشگاه زنجیره ای تارا و تارامارکت به اطلاع می رساند جشنواره بزرگ تخفیف عیدانه از تاریخ 10 اسفند ماه شروع خواهد شد، در طی این جشنواره که تا تاریخ 18اسفند ماه ادامه خواهد داشت کلیه کالاها در تمامی شعب فروشگاه زنجیره ای تارا و تارامارکت با تخفیف ٢٠ درصدی ارائه خواهند شد بدین سبب در حدود ١۵٠٠٠ کالای مصرفی خانوار از جمله مواد غذایی، پروتئینی، آجیل، بهداشتی، شوینده، آرایشی، نوشت افزار، لوازم خانگی و لوازم تزیینی و دکوری  و... شامل این طرح می باشند .
لازم به ذکر است در مدت برگزاری جشنواره تمامی شعب از ساعت ٧ صبح تا ١١ شب در تمامی روز های هفته باز می باشند

جشنواره

۱۳۹۶/۱۱/۲۲      ۲۳۱۱ بازدید

همراهان عزیز فروشگاه زنجیره ای تارا به اطلاع می رساند جشنواره "خرید خود را برنده شوید" از تاریخ 22 بهمن ماه آغاز و تا 30 بهمن ادامه خواهد داشت در این جشنواره 4000 مشتری برنده خواهد شد که جوایز این جشنواره به صورت زیر می باشد
1000 نفر از شما عزیزان معادل تمام خریدتان را 100 درصد رایگان برنده خواهید شد.
1000نفر دیگر هم معادل 50 درصد خرید خود را برنده می شوند و 2000 نفر دیگر هم 20درصد خرید خود را برنده خواهند شد. و همانطور که مستحضرید برندگان کاملا تصادفی و به صورت سیستمی انتخاب می شوند.
شعب برگزاری جشنواره :
شعبه داماهی : ابتدای خیابان داماهی
شعبه شهروند: جنب سازمان دارایی
شعبه گلشهر: ابتدای خیابان اتوبوسرانی
شعبه هما: سه راه هتل هما
شعبه امام رضا: شهرک امام رضا
شعبه رسالت شمالی: نبش کوی خلیج فارس

مسابقه فرفره بازی در فروشگاه تارا به مناسب یلدا

۱۳۹۶/۰۹/۲۹      ۲۲۹۰ بازدید

چهارشنبه و پنجشنبه فروشگاه زنجیره ای تارا میزبان همراهان عزیزی است که برای زنده نگه داشتن سنت های ایرانی همراه با دوستان خود به مسابقه فرفره بازی تارا می پیوندند، در این مسابقه به رسم دیرین ایرانیان که پای کرسی به فرفره بازی می پرداختند اینک در فروشگاه تارا و پای سفره یلدا به این بازی پرداخته میشود و در نهایت شرکت کنندگان به رسم یادبود انار شیرین یلدایی هدیه خواهند گرفت. تا بچه ها به بازی می پردازند بزرگ تر ها میتوانند پای سفره حافظی باز کنند و تقدیر را به دست حضرت حافظ بسپارند. یلداست بگذاریم هر چه تاریکی هست هرچه سرما و خستگی هست تا سحر از وجودمان رخت بربندد امشب بیداری را پاس داریم تا فردایی روشن راهی دراز باقیست
یلدا مبارک!