خبرها

آرشیو مطالب

یه چالشِ جدید، اگه گفتین چیییییییی؟؟؟

۱۳۹۹/۰۲/۸      ۴۴۱ بازدید

مثل همیشه مشتریان دوست داشتنی تارا حضور گرم و پر رنگی رو در حدس چالش ما رقم زدن و در نهایت از بین  مشتریان شرکت کرده  نفراتی که به درستی حدس زده بودن در قرعه کشی جایزه 500 هزار تومانی  که در تاریخ 12 اردیبهشت ماه  انجام شد شرکت داده شدن و جناب آقای هادی ملاحی به عنوان برنده ی نهایی و خوش شانس ما معرفی شدن.

winkحدس درست چالش.....

فیبوناچیییییی بود.

سبک ایده آل خرید با افتتاح شعبه پردیس فروشگاه زنجیره ای تارا

۱۳۹۷/۰۷/۱۰      ۹۴۷۶ بازدید

سپاس خدای باریتعالی را که همت خدمت رسانی دیگری به دوستان و همشهریان عزیز بندرعباسی را به ما عنایت فرمودند تا امروز به پشتوانه قریب به یک دهه فعالیت فروشگاه زنجیره ای تارا با افتتاح شعبه پردیس در بندرعباس بتوانیم تمام اقلام ضروری خانواده ها را تامین نماییم و در این راستا ارائه کیفیت، سرویس دهی مناسب و احترام به مشتری همواره سرلوحه کار ما خواهد بود . مفتخریم به همراهی دوستان عزیز و  بزرگان کسب و کارهای استانی که در مراسم افتتاحیه در کنار ما بودند تا بتوانیم شیرینی این خدمت را با آنها شریک باشیم .در این مراسم پس از قرائت آیاتی چند از کلام الله مجید شعبه جدید فعالیت خود را به طور رسمی آغاز نمود و پس از آن مدعوین و بازدید کنندگان عزیز به همراهی مدیر عامل فروشگاه زنجیره ای تارا و جمعی از مدیران مجموعه به بازدید و معرفی فروشگاه پرداختند . ساعت کار این شعبه نیز مانند سایر شعب از 7:30 الی 23 خواهد بود و به مناسبت افتتاح و به پاس تشکر از همراهی مشتریان عزیز برای 12000 قلم کالای موجود در شعبه 10 درصد تخفیف تا تاریخ 13 مهر ماه در نظر گرفته شده است . امیدواریم بار دیگر رضایت مشتریان عزیز هدایت گر راه ما باشد.

 

تغییرات جدید در دفتر مرکزی فروشگاه تارا

۱۳۹۷/۰۵/۱۲      ۹۷۵۰ بازدید

سال  97  در فروشگاه زنجيره اي تارا با تغییرات مثبتي  شروع شد و حالا که در مرداد ماه، بلندترین روزهای سال را ميگذرانيم، ما  هم در دفتر مركزي مشغول رنگ آميزي و تغییر چيدمان هستيم و امروز را به این کار اختصاص داديم تا فردا یک روز و یک هفته جدید را پر از انرژی شروع کنیم برای شما خوانندگان عزیز هم آینده ای پر از موفقیت های رنگی آرزومندیم.

در رویداد "بشمار 10" شانس خریدتان را در فروشگاه تارا امتحان کنید!

۱۳۹۷/۰۳/۲۲      ۹۸۳۷ بازدید

همراهان عزیز فروشگاه زنجیره ای تارا خدا را شاکریم بار دیگر این فرصت فراهم شد تا با رویدادی جذاب در کنار شما عزیزان باشیم در طی این رویداد که از تاریخ 22 خرداد ماه آغاز و تا 31 خرداد ادامه دارد با خرید 10 قلم کالا از هر یک از شعب در بندرعباس و شیراز یک ردیف را به صورت تصادفی برنده خواهید شد . لازم به ذکر ساعات کار شعب از ساعت 7:30 الی 11 شب می باشد.