خبرها

آرشیو مطالب

گرانولا چاربان، هم اکنون موجود در شعب تارا مارکت

۱۳۹۹/۰۴/۱۹      ۲۳۴۷ بازدید

گرانولااااا چاربان، صبحانه و میان وعده‌ای شگفت انگیز برای شما.wink

موسلی مخلوطی از جو دوسر، خشکبار و میوه‌های خشک است که اولین بار توسط یک پزشک سوییسی به عنوان یک صبحانه ساخته شده بود.

این وعده غذایی به دلیل داشتن ارزش غذایی بالا و قدرت سیر کنندگی زیاد، تبدیل به صبحانه‌ای محبوب در سراسر دنیا شد و هم اکنون در بسیاری از کشورهای اروپایی و آمریکا به عنوان محبوب‌ترین صبحانه و انتخابی سالم و مغذی برای میان وعده شناخته می‌شود.

با گرانولا دست‌ها نمی ‌لرزد:

صبحانه‌های‭ ‬معمولی‭ ‬که‭ ‬ما‭ ‬می‌خوریم‭ ‬به‭ ‬دلیل‭ ‬داشتن‭ ‬مقدار‭ ‬زیادی‭ ‬قند‭ ‬و‭ ‬دارا‭ ‬بودن‭ ‬شاخص‭ ‬گلوکز‭ ‬بالا،‭ ‬باعث‭ ‬می‭ ‬شوند‭ ‬تا‭ ‬زمان‭ ‬کمی‭ ‬بعد‭ ‬از‭ ‬مصرف،‭ ‬انسولین‭ ‬زیادی‭ ‬در‭ ‬بدن‭ ‬ما‭ ‬ترشح‭ ‬شود‭ ‬و‭ ‬ناگهان‭ ‬سطح‭ ‬قندی‭ ‬خون‭ ‬افت‭ ‬کند.

این ‬اتفاق‭ ‬باعث‭ ‬می‌شود‭ ‬احساس‭ ‬افت‭ ‬انرژی‭ ‬کنیم‭ ‬و‭ ‬احتمالا‭ ‬دست‌هایمان‭ ‬به‭ ‬لرزه‭ ‬بیفتند‭ ‬مخصوصا‭ ‬پیش‭ ‬از‭ ‬صرف‭ ‬ناهار‭ ‬و‭ ‬نهایتا‭ ‬دنبال‭ ‬خوارکی‭ ‬می‌گردیم‭ ‬تا‭ ‬این‭ ‬احساس‭ ‬افت‭ ‬انرژی‭ ‬را‭ ‬جبران‭ ‬کنیم‭.‬
اما‭ ‬در‭ ‬مورد‭ ‬موسلی‭ ‬کاملا‭ ‬برعکس‭ ‬است،‭ ‬شاخص‭ ‬گلوکز‭ ‬پایین‭ ‬این‭ ‬محصول‭ ‬باعث‭ ‬می‌شود‭ ‬تا‭ ‬ترشح‭ ‬انسولین‭ ‬به‭ ‬آرامی‭ ‬صورت‭ ‬گیرد‭ ‬و‭ ‬متابولیسم‭ ‬و‭ ‬شکستن‭ ‬قند‭ ‬خون‭ ‬در‭ ‬روندی‭ ‬تدریجی‭ ‬اتفاق‭ ‬بیافتد.
‭‬در‭ ‬نتیجه‭ ‬احساس‭ ‬سیری‭ ‬و‭ ‬پر‭ ‬انرژی‭ ‬بودن‭ ‬ساعت‌های‭ ‬زیادی‭ ‬با‭ ‬ما‭ ‬می‌ماند.

کشک بلوچیز کاله، هم اکنون موجود در شعب تارا مارکت

۱۳۹۹/۰۴/۵      ۲۶۴۰ بازدید

کشک پاستوریزه کاله با چربی دو درصد با بسته بندی متفاوت به بازار ارائه شده است.

از این ماده ی پر خاصیت به راحتی نگذرید دوست سلامتی، زیبایی و تناسب اندام شما هم اکنون موجود در شعب تارا مارکت.

مصرف این ماده برای رژیم لاغری مفید است. استفاده از کشک قبل از غذا موجب کاهش اشتها می شود. داستان خوشمزه ی کشک فقط به کلسیم آن ختم نمی شود، کشک حاوی تمام اسید آمینه های مورد نیاز بدن است.

مواد تشکیل دهنده کشک بلوچیز:

ماست چکیده

کشک مایع صنعتی

پودر آب پنیر

نمک

پایدار کننده نشاسته اصلاح شده

ماست ایسلندی کاله، هم اکنون موجود در شعب تارا مارکت

۱۳۹۹/۰۳/۲۴      ۳۶۰۵ بازدید

ماست بواسطه دارا بودن باكتری‌های مفيد، به سيستم گوارش در فرآيند هضم كمک زيادی می‌كند. ماست ایسلندی علاوه بر صفر بودن محتوای چربی، حدود سه برابر ماست‌های عادی پروتئین دارد.این ماست بافتی منسجم و طعمی لذیذ دارد و هر ظرف آن می تواند بخش زیادی از پروتئین مورد نیاز روزانه بدن را تامین کند. در هر بسته ٤٠٠ گرمی ماست ايسلندی كاله ٣٦ گرم پروتئين و تقريبا صفر گرم چربی وجود دارد که محصولی بسيار كم كالری به حساب می‌آيد و می تواند جایگزین خوبی برای ورزشكاران و افراد با رژیم‌های خاص باشد. از ماست ايسلندی به‌عنوان يک وعده غذایی كامل همراه با ميوه و... می‌توان استفاده کرد.wink

کاتلا، محصولی جدید و هیجان انگیز از کاله، هم اکنون موجود در شعب تارا مارکت

۱۳۹۹/۰۳/۲۰      ۳۸۴۹ بازدید

کاتلا...wink

شما هم تا امروز طعم این دسر را نچشیده‌اید و نمی‌دانید کاتلا چیست ؟

نوعی دسر است که از طریق حرارت ملایم شیر و شکر به دست می آید. طعم آن یادآور شکلات‌های تافی و ظاهر و طعمی مانند کارامل دارد. این دسر از دسرهای بسیار مشهور کشورهای آمریکای لاتین است. دولسه دلچه در مکزیک از شیر بز تهیه و با وانیل طعم دار می‌شود، ورژن فرانسوی آن دارای بافتی نرم است که با نان تست سرو می‌شود، در فیلیپین در تهیه کیک‌ها و صبحانه نقش اصلی را دارد و در کوبا از ترشح شیرخشک برای تهیه آن استفاده می‌کردند. نام دیگر این محصول مربای شیر است. اما برای تهیه کاتلا تنها از حرارت دادن شیر استفاده می‌شود و هیچگونه شکری به آن اضافه نمی‌کنند. شیرینی این محصول ناشی از قند شیر است. 

ویژگی‌های محصول کاتلا چیست ؟

این محصول فاکتورهای سلامتی را دارا و جایگزینی مناسب برای شکلات صبحانه است. از دیگر دلایل برتری کاتلا نسبت به شکلات صبحانه کمتر بودن میزان چربی آن از انواع شکلات‌های صبحانه است.

برای تهیه این محصول از هیچگونه شکری استفاده نشده و شیرینی آن ناشی از قند موجود در لاکتوز شیر است و طعم شیرین آن از طریق یک ماده طبیعی به دست آمده است.

این ماده غذایی یک دسر مقوی و سالم است و به دلیل مقادیر زیاد کلسیم و پروتئینی که دارد یک محصول غنی و حجم دهنده ماهیچه‌ای برای ورزشکاران به حساب می‌آید و می‌توانند از آن استفاده کنند.