خواندنی‌ها

آرشیو مطالب

روش های پاکسازی پوست بدون مواد شیمیایی

۱۳۹۶/۰۷/۱۴      ۱۸۲۲ بازدید

احتمالا برای شما هم پیش آمده که از خود یا دیگران درباره پاک کننده های پوست سوال بپرسید و پیشنهاد ما به شما استفاده از روغن های طبیعی از جمله روغن زیتون است.

روغن زیتون بهترین گزینه برای پاکسازی پوست به شمار می رود، روغن کرچک و روغن جوجوبا نیز از خاصیت های بیشماری در این زمینه برخوردارند و باعث افزایش شفافیت و زیبایی پوستتان خواهند شد. افرادی که پوست خشکی دارند بد نیست این روش را حتما امتحان کنند تا شاهد تغییر شگرف آن بشوند.

ویژگی روغن‌های طبیعی این است که ‌منافذ پوستی را مسدود نمی‌کنند، آب مورد نیاز پوست را تامین می‌سازند و پوست را براق، سالم و نرم نگه می‌دارند.

برای استفاده از این روغن‌های طبیعی، باید پنبه آرایشی (cotton ball) را به چند قطره از این روغن‌ها آغشته سازیم و بعد با کمک آن، آرایش را از روی پوست پاک کنیم. استفاده از این روش به‌طور منظم، مانع از پیری پوست می‌شود و درخشش پوست را هم افزایش می‌دهد.

تفاوت بین آرایش شب و آرایش روز

۱۳۹۶/۰۶/۲۴      ۱۷۷۹ بازدید


✳️آرایش روزانه طبیعی تر و ساده تر است.
در طول روز  معمولا کارهای عادی انجام میدهید،مثل  رفتن سر کار، خرید کردن،و یا پیاده روی. آرایش روزانه به معنی رنگ های روشن، درخشش طبیعی و مقدار کمی آرایش است.

✳️اما آرایش شبانه درست مثل شب هنگام است: خارج از روال.
در شب، ممکن است یک قرار داشته باشید، یک مهمانی، یک شب دخترانه و غیره داشته باشید. آن لحظه ها، لحظه های زیبایی شما هستند. قوانینی وجود ندارد نیازی نیست که دقیق و رسمی باشد.
شما آزاد هستید که هر کاری را انجام دهید. آرایش شب تاریک و رنگارنگ است. لب های براق و  برجسته، چشم های تیره..

تنوع در تغذیه دانش آموزان

۱۳۹۶/۰۶/۱۵      ۱۴۶۹ بازدید

با نزدیک شدن به شروع فصل پاییز و آغاز سال تحصیلی جدید تغذیه دانش آموزان یکی از دغدغه های مادرانی است که فرزندانشان مدرسه می روند به همین خاطر پیشنهاداتی برای شما عزیزان درنظر گرفته ایم و در صفحه خواندنی ها در وب سایت فروشگاه زنجیره ای تارا قرار خواهیم داد ، اولین پیشنهاد ما تعویض نان و پنیر با لقمه ای نان و مربا است ، البته باید مراقب باشید شهد مربا را درون لقمه نریزید، و برای جلوگیری از نشت شهد مربا می توانید از پودر گردو، پسته یا بادام استفاده کنید و روی مربا بپاشید که می توان با اینکار ارزش غذایی این لقمه کوچک را بسیار بالا برد و در کمتر آن شکر موجود در مربا می تواند منبع خیلی خوبی برای تامین انرژی بچه ها در طول زمان مدرسه می باشد.

راه کارهایی برای خشبو کردن فضای منزل

۱۳۹۶/۰۶/۱۵      ۱۸۲۰ بازدید

 

برای مبارزه بابوی غذاها میتوانید از یک لیوان سرکه استفاده کنید تابوها را جذب کند.

مقداری لیمو با میخک داخل فر قرار دهید تا بوی مطبوع سراسر منزل پخش شود.

برای بوی کپک میتوانید پرتقال راسوراخ و با میخک داخل قفسه ها قرار دهید.

می توانید گیاه اکالیپتوس را بجوشانید و در فضای منزل قرار دهید.

می توانید در مقداری آب در حال جوش روغن بریزید تابوی مطبوع در فضا پخش شود.